Za 23 výrobků získala Podravka v Bruselu ocenění kvality

Podravka pokořila svůj rekord z loňského udílení cen v Bruselu a letos získala 23 ocenění Superior Taste Awards.

Podravka pokořila svůj rekord z loňského udílení cen v Bruselu a získala 23 ocenění Superior Taste Awards.

23 z 27 nominovaných výrobků získalo tuto cenu jako potvrzení excelentní chuti ve svých kategoriích. Podravka také dostala speciální „Crystal Taste Award“ za Podravka čaj citrón a limetka. Toto ocenění je udělováno výrobkům, které ve třech po sobě jdoucích letech obdrží na svou stuhu tři hvězdičky udělené třemi různými panely hodnotitelů.

Mezi oceněnými STA se umístily i v Česku známé výrobky Podravka Ajvar, Eva makrely v rostlinném oleji a Lino Lada mléčná.

Každoročně je toto ocenění udělováno Mezinárodním institutem chuti a kvality se sídlem v Bruselu. Superior Taste Awards uděluje odborná porota složená z renomovaných evropských kuchařů a sommeliérů prostřednictvím slepého testu. Zvláštní důraz je kladen na hodnocení chuti, vůně, textury a celkového vzhledu produktu.

„Institut ocenil nejen vynikající chuť výrobků Podravka, ale také náš přístup k novinkám a odvahu při experimentování v nových chutích. Tuto cenu bereme jako motivaci pro další vývoj nových výrobků, které jsou laděny našimi odborníky a jsme si jisti, že posun v kvalitě poznají i naši spotřebitelé“ poukázala ředitelka R&D Podravky Jasmina Ranilovič na vysokou kvalitu výrobků Podravka.

Od své první účasti v roce 2008 dodnes se tohoto mezinárodně uznávaného ocenění dostalo více než 70 výrobkům Podravka. Hodnocení odborné poroty je vyneslo až na vrchol díky své chuti, vůni a designu, který denně oslovuje spotřebitele ve více než 40 zemích po celém světě.