Zaměstnanci

Klíčem k úspěchu jsou profesionální, kreativní a zodpovědní zaměstnanci, ochotni spolupracovat pro dobro společnosti a věnovat své nápady a čas k dosažení vynikajících výsledků.

Zaměstnanci

S jasnou strategií a dobrou organizací práce, přesně danými kompetencemi a motivovanými zaměstnanci jsme připraveni realizovat obchodní cíle společnosti. Klíčem k našemu úspěchu jsou profesionální, kreativní a zodpovědní zaměstnanci, ochotni pracovat pro dobro společnosti a věnovat své nápady a čas k dosažení vynikajících výsledků.

Díky tomuto přístupu k obchodu a zaměstnancům, zajišťujeme výzvy i povzbuzení, dynamické pracovní prostředí a možnost profesionálního i osobního růstu a rozvoje. Umožňujeme individuální i týmovou práci. Vztahy zakládáme na vzájemné úctě, důvěře a upřímném dialogu. Ve všem, co děláme, usilujeme o dokonalý a nadprůměrný výsledek. S vášní se zapojujeme do všeho, a to z nás dělá společnost se srdcem.

Být zaměstnancem Podravky, znamená žít hodnoty společnosti Podravka. Poznat příležitosti k rozvoji, dokonalosti, důvěře a jak dosáhnout spokojenosti zákazníka. Pojďte s námi tvořit skvělou budoucnost a my víme jak – vždy se srdcem!