Podravka opět pomáhá

Podravka znovu pomáhá znevýhodněným dětem, letos navíc i matkám samoživitelkám

Značka se silným odkazem na tradici – to je Podravka. Hosty ke svému stolu zve již od roku 1947, za ta léta se stala nedílnou součástí nejenom české kuchyně. Oblíbená přísada do jídel Podravka Natur se obejde bez glutamátů a éček, což z ní dělá ideální ingredienci pro celou rodinu. Koupí jakéhokoliv produktu značky Podravka navíc přispějete znevýhodněným dětem a mladým matkám samoživitelkám, které Podravka podporuje.

V roce 2021 byla Podravka spojována s příběhem dětí z Klokánků, kterým pomohla díky zážitkovým prázdninám zapomenout na negativní životní zkušenosti. V aktivitě pokračovala i dál a zaměřila se na děti z dětských domovů, které po dosažení plnoletosti odchází do běžného života, kde jsou závislé pouze samy na sobě. Tuto fázi se jim snaží ulehčit Podravka skrze kulinářské kurzy, kde je učí základní kuchařské dovednosti, aby nabraly nové zkušenosti pro jejich další důležité kroky v životě.  Pod vedením odborníků si mohou vyzkoušet například oblíbenou rajskou polévku, domácí pizzu nebo objevit, co obnáší vaření v papilotě.

V letošním roce navíc Podravka ve spolupráci s neziskovou organizací Letní dům podporuje rodiny s dětmi v tíživé životní situaci. Připravuje pro ně komplexní kulinární program s edukací, který mladým lidem a mladým matkám samoživitelkám pomůže osvojit si základní kuchařské dovednosti a způsob efektivního fungování v kuchyni. Za plotnou si společně ukáží, jak pracovat efektivně a především ekonomicky – přes prvotní nákup surovin na celý týden, sestavení správného jídelníčku, zpracování a uchování potravin a následné využití zbytků.

Hlavní podíl na této CSR aktivitě mají právě zákazníci kupující výrobky Podravka, díky kterým dětem a maminkám dopřeje Podravka nové dovednosti a zkušenosti.

Vyhrajte a užije si balíček kvalitních výrobků od Podravky, které obsahují pouze poctivé ingredience! Ať už zvolíte sluncem provoněnou sušenou zeleninu v přísadě do jídel Podravka Natur nebo sáhnete po čistě zeleninové příloze, Ajvaru, můžete si být jistí, že vaše rodina dostane na stůl ten nejlahodnější pokrm.