Kariéra

Spolehliví zaměstnanci jsou naší největší výhrou. Podporujeme individuální i týmovou práci. Dynamičtí, kreativní a úspěšní lidé jsou základem našeho úspěchu.

Hledáme vhodné kandidáty na pozice:

BRIGÁDNÍCI DO VÝROBY

ODMĚNA 110 Kč/hodina

Hledáme brigádníky na pozici MANIPULANT/-TKA do potravinářské výroby. Náplní práce je ukládání zabaleného zboží na palety (nutný dobrý zdr. stav a plnoletost).

  • ranní, odpolední směna (dle domluvy)
  • osmihodinové směny
  • odměna 110 Kč/hodina + výhodné stravování na pracovišti
  • sleva na naše výrobky ve firemní prodejně

Nástup ihned nebo dle domluvy.

Zájemci se mohou hlásit na tel. číslech: 577 658 219, 141; 731 598 026 nebo emailem:ladislava.vodickova@podravka.cz


INFORMACE O SPRÁVĚ A ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Vážený uchazeči, vážená uchazečko,

děkujeme Vám za zaslání životopisu a motivačního dopisu. V souladu s nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „ GDPR“) provádí společnost Podravka – Lagris a.s. (dále jen Správce) správu a zpracování Vašich osobních údajů při zachování všech práv a povinností vyplývajících z výše uvedeného Nařízení.

Správa a zpracování Vašich osobních údajů jsou za účelem výběru vhodných potencionálních zaměstnanců, kteří se uchází u Správce o zaměstnání. Osobní údaje jsou zpracovány v takovém rozsahu, který uchazeč sám poskytl v životopise, motivačním dopise nebo jiném dokumentu, kterým se uchází o pracovní pozici u Správce. Osobní data budou zpracovávána po dobu konání výběrového řízení a dále pak nejdéle po dobu 0,5 roku od skončení výběrového řízení budou osobní údaje evidovány v databázi uchazečů za účelem opětovného kontaktování s nabídkou vhodné pracovní pozice.

Přístup k Vašim osobním údajům má omezený okruh zaměstnanců, jejichž přístup je regulován jednak technickými a jednak administrativními opatřeními. Vaše osobní údaje nejsou a nebudou předávány třetí straně (kromě zákonných důvodů) a jsou v našich systémech a procesech chráněny jako data s klasifikací důvěrné, tzn., jsou implementována další technická a administrativní opatření pro jejich zabezpečení.