Kariéra

Spolehliví zaměstnanci jsou naší největší výhrou. Podporujeme individuální i týmovou práci. Dynamičtí, kreativní a úspěšní lidé jsou základem našeho úspěchu.

Volná místa

Hledáme vhodné kandidáty:

OBSLUHA SIL

Už vás nebaví stále stejná práce, chcete se naučit něco nového, chcete patřit do kamarádského kolektivu, který vám pomůže se vším, co nebudete umět? Myslíte, že jste zodpovědný a umíte vzít za práci?

Tak ano, právě VÁS hledáme.

Hledáme nového kolegu a kamaráda na pracovní pozici OBSLUHA SIL - SILAŘ.

  • Rádi bychom abyste nám pomohli s obsluhou technologie, která nám pomáhá připravit rýží a luštěniny na Váš talíř v té nejlepší kvalitě.
  • Abychom věděli kolik té rýže, a luštěnin máme, tak byste vedl skladovou evidenci.
  • Aby náš výrobek byl vždy ten nejlepší, podílel byste se na dodržení kvality a hygieny provozu.
  • A protož jsme jedna parta, tak si pomáháme navzájem třeba i s vykládkou kamionu nebo s evidencí obalů, do kterých surovinu zabalíme.

Ale dost slov, nejlepší bude, když se k nám přijdete podívat, provedeme Vás provozem a seznámíme Vás s kolegy, nabídneme Vám pracovní podmínky a mzdu.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 731 598 026 nebo emailem kariera@podravka.cz.

 


BRIGÁDNÍCI DO VÝROBY

ODMĚNA 110 Kč/hodina

Hledáme brigádníky na pozici MANIPULANT/-TKA do potravinářské výroby. Náplní práce je ukládání zabaleného zboží na palety (nutný dobrý zdr. stav a plnoletost).

  • ranní, odpolední směna (dle domluvy)
  • osmihodinové směny
  • odměna 110 Kč/hodina + výhodné stravování na pracovišti
  • sleva na naše výrobky ve firemní prodejně

Nástup ihned nebo dle domluvy.

Zájemci se mohou hlásit na tel. číslech: 577 658 219, 141; 731 598 026 nebo emailem:ladislava.vodickova@podravka.cz

 


INFORMACE O SPRÁVĚ A ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Vážený uchazeči, vážená uchazečko,

děkujeme Vám za zaslání životopisu a motivačního dopisu. V souladu s nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „ GDPR“) provádí společnost Podravka – Lagris a.s. (dále jen Správce) správu a zpracování Vašich osobních údajů při zachování všech práv a povinností vyplývajících z výše uvedeného Nařízení.

Správa a zpracování Vašich osobních údajů jsou za účelem výběru vhodných potencionálních zaměstnanců, kteří se uchází u Správce o zaměstnání. Osobní údaje jsou zpracovány v takovém rozsahu, který uchazeč sám poskytl v životopise, motivačním dopise nebo jiném dokumentu, kterým se uchází o pracovní pozici u Správce. Osobní data budou zpracovávána po dobu konání výběrového řízení a dále pak nejdéle po dobu 0,5 roku od skončení výběrového řízení budou osobní údaje evidovány v databázi uchazečů za účelem opětovného kontaktování s nabídkou vhodné pracovní pozice.

Přístup k Vašim osobním údajům má omezený okruh zaměstnanců, jejichž přístup je regulován jednak technickými a jednak administrativními opatřeními. Vaše osobní údaje nejsou a nebudou předávány třetí straně (kromě zákonných důvodů) a jsou v našich systémech a procesech chráněny jako data s klasifikací důvěrné, tzn., jsou implementována další technická a administrativní opatření pro jejich zabezpečení.