Kariéra

Spolehliví zaměstnanci jsou naší největší výhrou. Podporujeme individuální i týmovou práci. Dynamičtí, kreativní a úspěšní lidé jsou základem našeho úspěchu.

Volná místa

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

OBSLUHA FIREMNÍHO BUFETU

Náplň práce:

  • prodej zboží v bufetu
  • obsluha pokladního systému (hotovost, stravenky)
  • zodpovědnost za provoz bufetu
  • výdej dovážených obědů zaměstnancům
  • komunikace s dodavatelem stravování
  • příprava jednoduchých svačin (studená kuchyně)
  • mytí a úklid prostor bufetu a malé jídelny

Pracovní podmínky:

  • pouze ranní směna
  • 8 hodinové směny
  • na pracovišti jsou 2 zaměstnanci

Požadujeme:

  • zkušenost z provozu stravování výhodou
  • zkušenost s pokladním systémem výhodou
  • nezkušené zaučíme, stačí chuť se naučit něco nového

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení
  • 5 dnů volna navíc
  • benefity pro Vás i Vaši rodinu
  • výhodný telefonní tarif
  • naturální odměny každý měsíc
  • slevy v naší firemní prodejně

Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pracovní místo blíže představíme a ukážeme Vám provoz. Kontaktujte nás na tel.č. 731 598 026 nebo 577 658 219.

MANIPULANTKA

  • Manipulace s materiály a hotovými výrobky
  • Ukládání zboží na palety
  • Příprava obalového materiálu

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Práce vhodná i pro absolventy

MANIPULANT - MÍCHAČ

  • Příprava suroviny v míchacím zařízení

Požadujeme:

 U POZIC MANIPULANT/KA NABÍZÍME:

  • Perspektivní práci v potravinářské firmě mezinárodního charakteru
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Čtvrtletní odměny
  • Možnost získání oprávnění pro řízení vysokozdvižného vozíku a zvedacích zařízení
  • Naše výrobky zdarma každý měsíc
  • Slevy ve firemní prodejně
  • Příspěvek na rekondiční služby a vitamíny
  • Sleva na vstupném do Plovárny Luhačovice
  • Výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaši rodinu
  • Příspěvek na praní oděvů
  • Práci v týmu ve směnném provozu (8 hodinové směny)
  • Společenské akce pro zaměstnance
  • Možnost profesního růstu

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Rádi Vám náš provoz ukážeme.

TAK NEVÁJTE A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO KOLEKTIVU ZAMĚSTNANCŮ!

Strukturované životopisy zasílejte na e-mail:  ladislava.vodickova@podravka.cz

nebo můžete životopis osobně přinést na vrátnici společnosti.

Více informací Vám rádi zodpovíme na tel. č. 577 658 219, 731 598 026.

BRIGÁDNÍKY DO VÝROBY

ODMĚNA 85 Kč/hodina

Hledáme brigádníky na pozici MANIPULANT/-TKA do potravinářské výroby. Náplní práce je ukládání zabaleného zboží na palety (nutný dobrý zdr. stav a plnoletost).

  • ranní, odpolední směna (dle domluvy)
  • osmihodinové směny
  • odměna 85 Kč/hodina + výhodné stravování na pracovišti
  • sleva na naše výrobky ve firemní prodejně
  • nástup v průběhu listopadu

Nástup od 1.7.2017

BRIGÁDNÍKA DO BUFETU A VÝDEJNY JÍDEL

ODMĚNA 80 Kč/hodina

Hledáme výpomoc do firemního bufetu a výdejny jídel. Jedná se o zástup za dlouhodobou nemoc.

  • Ranní směna – 8 hodinové směny
  • Úklid a mytí nádobí
  • Úklid prostor bufetu a malé jídelny
  • Příprava jednoduchých svačin (studená kuchyně)
  • Výpomoc při výdeji jídel
  • Výpomoc při prodeji v bufetu – obsluha pokladny

Nástup ihned.

Zájemci se mohou hlásit na tel. číslech:

577 658 219, 141; 731 598 026

nebo emailem: ladislava.vodickova@podravka.cz