Kariéra

Spolehliví zaměstnanci jsou naší největší výhrou. Podporujeme individuální i týmovou práci. Dynamičtí, kreativní a úspěšní lidé jsou základem našeho úspěchu.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

MANAŽER NÁKUPU

Náplň práce:
* Zajištění nákupu svěřených surovin a všech souvisejících činností
* Vedení poptávkových řízení
* Výběr dodavatelů dle zadaných kritérií.
* Příprava a uzavírání kontraktů s dodavateli
* Vystavení objednávek a potvrzení faktur
* Zpracování a předávání podkladů pro reklamační řízení
* Vedení evidence dodavatelů

Očekáváme:
* Efektivní komunikaci nejen se zákazníkem, ale i se spolupracovníky
* Flexibilní chování a myšlení s pozitivním přístupem
* Samostatnost a vytrvalost při dosahování cílů
* Aktivní přístup k práci

Požadujeme:
* Vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
* Aktivní užívání PC (MS Office)
* Aktivní znalost anglického jazyka (úroveň B2)
* Dovednost obchodního vyjednávání
* Řízení automobilu - aktivní řidič

Nabízíme:
* Práci na plný úvazek na základě pracovní smlouvy
* Pozice vhodná i pro absolventy
* Zázemí dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
* Zajímavé mzdové podmínky
* Dovolená 25 dnů
* Sick days 5 dnů
* Firemní benefity (výhodné telefonní tarify, příspěvek na stravování, slevy ve firemní prodejně)
* Mobilní telefon

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Předpokládaný nástup červenec 2021.

Pokud Vás zaujala nabízená pozice, své životopisy spolu s motivačním dopisem, jak v českém, tak anglickém jazyce zasílejte na e-mail:  ladislava.vodickova@podravka.cz.