Kariéra

Spolehliví zaměstnanci jsou naší největší výhrou. Podporujeme individuální i týmovou práci. Dynamičtí, kreativní a úspěšní lidé jsou základem našeho úspěchu.

Volná místa

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

MANIPULANTKA

Náplň práce:

  • Manipulace s materiály a hotovými výrobky
  • Ukládání zboží na palety
  • Příprava obalového materiálu

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Práce vhodná i pro absolventy

MANIPULANT - MÍCHAČ

  • Příprava suroviny v míchacím zařízení

Požadujeme:

 U VŠECH POZIC NABÍZÍME:

  • Perspektivní práci v potravinářské firmě mezinárodního charakteru
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Čtvrtletní odměny
  • Možnost získání oprávnění pro řízení vysokozdvižného vozíku a zvedacích zařízení
  • Naše výrobky zdarma každý měsíc
  • Slevy ve firemní prodejně
  • Příspěvek na rekondiční služby a vitamíny
  • Sleva na vstupném do Plovárny Luhačovice
  • Výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaši rodinu
  • 5 dnů volna navíc
  • Příspěvek na praní oděvů
  • Práci v týmu ve směnném provozu (8 hodinové směny)
  • Společenské akce pro zaměstnance
  • Možnost profesního růstu

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Rádi Vám náš provoz ukážeme.

TAK NEVÁJTE A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO KOLEKTIVU ZAMĚSTNANCŮ!

Strukturované životopisy zasílejte na e-mail:  ladislava.vodickova@podravka.cz

nebo můžete životopis osobně přinést na vrátnici společnosti.

Více informací Vám rádi zodpovíme na tel. č. 577 658 219, 731 598 026.