Společnost

Už od svého založení investuje Podravka do vědy a vzdělávání, rozvoje, kultury, sportu a s radostí podporuje sociální odpovědnost společnosti.

S cílem pomoci vytvořit kvalitní život ve společnosti, investuje Podravka do vědy a vzdělávání, neustálého rozvoje, kultury, sportu a s radostí podporuje sociální odpovědnost společnosti. Provází nás hodnoty procházející napříč firemní kulturou: kreativita, důvěra, vášeň, inovace a dokonalost, a proto s hrdostí podporujeme také projekty, ve kterých tyto hodnoty skutečně nacházíme.

S nasazením vlastního potenciálu navrhujeme a realizujeme specifické projekty, předáváme dál získané vědomosti, zkušenosti a informace. Vytváříme a podporujeme inovace a projekty s cílem vyváženého ekonomického rozvoje, zlepšení kvality života a ochrany životního prostředí. 

Našimi aktivitami chceme přispět k rozvoji celé společnosti ve třech klíčových oblastech: zdravý životní styl, celoživotní vzdělávání našich zaměstnanců a sociálního vcítění se do potřeb společnosti, ve které pracujeme.