Spolupráce s českou kuchařskou celebritou

Navázali jsme spolupráci s Karolínou Kamberskou!

Společnost Podravka – Lagris, a. s. navázala spolupráci s Karolínou Kamberskou, která má vlastní TV show „Karolína, domácí kuchařka“. Karolína Kamberská se stala ambasadorkou pro značky Podravka i Lagris. Motivem navázání této spolupráce je snaha rozšířit povědomí o našich výrobcích a celého portfolia.

Rozsah spolupráce s Karolínou Kamberskou je široký, jedná se zejména o vytvoření na míru šitých receptů, včetně pořízení profesionálních fotografií, vytvoření videoreceptů s našimi výrobky pro využití zejména na sociálních sítích a také product placement v 12 dílech její TV show, které běží od začátku října do konce prosince.

V rámci této spolupráce také probíhá soutěž na našich webových stránkách, určená nejen pro širokou veřejnost, ale také naše zaměstnance. Za fotku uvařeného oblíbeného jídla (s využitím produktů Podravka či Lagris), můžou soutěžící vyhrát hodnotné balíčky či kurz vaření s Karolínou.

Za možnost spolupráce s Karolínou Kamberskou jsme velmi rádi, věříme, že přinese požadované výsledky a počítáme s ní i do budoucna.