Kořenící směsi Podravka v novém!

V druhé polovině roku 2016 prochází kořenící směsi Podravka (dříve Natura) obměnou portfolia výrobků i podstatnou změnou designu obalů.

Kořenící směsi Podravka 25 g reagují na aktuální trendy, a to kompletním redesignem obalů a zároveň i vylepšenými recepturami.

Inovované kořenící směsi obsahují výhradně přírodní ingredience. Vyrábí se z pod sluncem pěstované zeleniny a neobsahují žádné přidatné látky. Jsou zcela bez glutamanu sodného, umělých barviv, aromat a konzervantů. Kořenící směsi jsou v dnešní uspěchané době skvělým pomocníkem při přípravě chutných a šťavnatých pokrmů.

Redesignovaný obal splňuje aktuální požadavky na moderní design. Díky použitým piktogramům se zákazník lépe a rychleji orientuje v uvedených informacích. Nechybí ani dostatečně velká fotografie pokrmu na čelní straně jako inspirace k možnému použití jednotlivých kořenících směsí.

Celá kategorie kořenících směsí kromě změny designu a vylepšených receptur zaznamená i obměnu portfolia. Oblíbené druhy směsí budou postupně doplněny o novinky reflektující požadavky zákazníků a nejnovější kulinářské trendy (kořenící směs na kebab a gyros a směs na ryby).