Recept matky přírody

Podravka Natur přísada, kořenící směsi a ochucené přísady v novém kabátku!

Představujeme vám inovovaný vzhled řady výrobků Podravka Natur, které mají nejen přírodní vzhled, ale i přírodní složení, bez chemie.

Podravka Natur přísada do jídel

Největší změnu podstoupila oblíbená přísada do jídel Natur. Nyní má nejen nový design přírodního vzhledu, ale i vylepšené složení! Vynikající chuť bez glutamanu sodného, bez zvýrazňovačů chuti i ostatních „éček“. Obsahuje čistě přírodní ingredience – mořskou sůl, velký podíl kvalitní zeleniny, spoustu bylinek včetně libečku a petrželové nati a kurkumu.

Kořenící směsi Natur

Nový vzhled dostaly i kořenící směsi Natur: Na pečené brambory, Na rajčata a mozzarellu, Na ryby, Na pečenou zeleninu, Na zlaté kuře, Na kebab a gyros i Grill classic. Nově také obsahují pouze mořskou sůl, voňavé bylinky a kvalitní koření, bez glutamanu a „éček“.

Ochucené Podravka přísady Natur

Ochucené přísady budou nově také v řadě výrobků NATUR, takže kromě redesignu se dočkají i změny receptury, budou tedy nově bez přidaného glutamátu a stejně jako Natur 150 g s mořskou solí. Tyto inovované výrobky budete moci vyzkoušet ještě během letošního roku.