Výživová strategie Podravky

Výživová strategie Podravky je naším vodítkem pro rozvoj nových i úpravu stávajících receptur výrobků tak, abyste měli stále k dispozici výrobky té nejvyšší kvality a skvělé chuti.

Podravka je přítomna v mnoha domácnostech už více než 60 let. Již tehdy na počátku bylo naším cílem vyrábět potraviny vysoké kvality s kontrolovaným původem pro jednoduché a rychlé vaření.

Heslo Podravky Vždy se srdcem pro nás vždy znamenalo kontakt se spotřebitelem v tom nejtěsnějším slova smyslu. Inspirovali jste nás k tomu, abychom vám umožnili přípravu různých jídel i v době, kdy nebyla "po ruce" čerstvá zelenina a koření. Hotová tradiční jídla a sladkosti byly a stále jsou důležitou podporou ve šťastných i méně šťastných chvílích.

Na základě neustálého sledování stravovacích návyků a potřeb spotřebitelů na nejrůznějších trzích vyvíjíme díky týmům odborníků v Podravce produkty pro celý den (hlavní jídla, přesnídávky, dezerty) a pro každou příležitost (na doma, na ven, do kanceláře, na přestávky mezi schůzkami, do kina...).

Snažíme se podporovat zdraví a přispívat ke změně špatných stravovacích návyků vás i členů vaší rodiny, a právě proto jsme vytvořili Výživovou strategii podravky, kde jsme se zavázali:

  • snižovat množství nasycených a trans-mastných kyselin, soli (sodíku) a cukru v našich výrobcích,
  • optimalizovat výrobky za pomoci živin zajišťujících dobré zdraví,
  • při vývoji nových výrobků se zaměřovat na optimální růst a vývoj dětí, na zdravé stárnutí, zdraví trávicího systému, zvláštní dietní potřeby, udržování zdravé tělesné hmotnosti a na zdravý životní styl,
  • poskytovat spotřebitelům přesné a hodnotné informace o našich výrobcích na obalech i prostřednictvím propagačních akcí,
  • provádět osvětu a upozorňovat na význam nutriční hodnoty jídel a velikost porcí.

Výživová strategie Podravky je naším vodítkem pro rozvoj nových i úpravu stávajících receptur výrobků tak, abyste měli stále k dispozici výrobky té nejvyšší kvality a skvělé chuti. Dosahujeme toho prostřednictvím synergie vnitřního potenciálu Podravky se subdodavateli a s vámi, spotřebiteli, které provázíme po celou tu dlouhou řadu let.