hlavní obsah této stránky | hlavní navigace

Novinky

Do naší internetové soutěže jsme zapojili i výrobky Lagris!

Uveřejněno:
1.03.2012.

hra_vizual.pngZapojit se do soutěže může každý a stejně tak i vyhrát, ceny jsou totiž garantovány. Každý kdo se zapojí a nasbírá potřebný počet bodů je může vyměnit za dárek z naší pestré nabídky. Vybrat si můžete z kuchyňských pomocníků, jež vám ulehčí vaše vaření a přípravu jídla.

 

Body lze získat jak na internetu, tak koupí soutěžních výrobků. Vybrat si můžete ze všech výrobků Podravka i Lagris, které jsou dostupné na trhu.  A nejen, že máte možnost získat řadu zajímavých dárků, magická Podravka vám poradí, co uvařit na oběd. Stačí vybrat suroviny, které máte domá a čáry máry fuk, Podravka vám vykouzlí chutné recepty.

Pokud jste naši hru ještě nevzykoušeli, tak hurá do toho, atraktivní ceny už na vás čekají!

 

 

Další novinky

Víkend ve znamení festivalů jídla
Víkend ve znamení festivalů jídla
Patříte mezi ty, co považují jídlo za povinnost nebo jste tělem i duší pravý gurmán? Pokud to druhé, máme pro vás hned několik tipů, jak se o tomto víkendu dobře najíst :)! více
Otevřeli jsme podnikovou prodejnu!
Otevřeli jsme podnikovou prodejnu!
V pondělí 22. 4. 2013 jsme po pečlivých přípravách otevřeli novou podnikovou prodejnu. Prodejna se nachází u vstupu do výrobního areálu společnosti Podravka – Lagris, a. s., tedy v Dolní Lhotě u Luhačovic. více
hlavní obsah této stránky | hlavní navigace